" height="445" src="https://www.benulekaren.sk/data/images/wysiwyg/8/2_184078.jpg" width="840" />
Pri prejavoch chrípky, nachladnutia a iných vírusových ochoreniach horných ciest dýchacích:
500 mg paracetamolu a 10 mg fenylefrínium-chloridu v jednom vrecku
Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke
Fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty
Neužívajte PARALEN® GRIP horúci nápoj echinacea a šípky 500 mg/10 mg, ak ste alergický/á na paracetamol, fenylefrín alebo na ktorúkoľvek pomocnú látku. Ďalšie kontraindikácie sú uvedené v písomnej informácii pre používateľa.
Jedno vrecko obsahuje: 500 mg paracetamolu a 10 mg
fenylefrínium-chloridu.
Pomocné látky: povidón 25 (Kollidon 25), kyselina vínna,
citrónan sodný, kyselina citrónová, kyselina askorbová obalená
etylcelulózou, draselná soľ acesulfámu, citrónový prášok K240,
citrónová šťava 610399E, suchý extrakt echinacey (06:01),
šípková príchuť S-129211, sacharóza
PARALEN® GRIP horúci nápoj echinacea a šípky 500 mg/10 mg
je liek na vnútorné použitie. Pozorne si prečítajte písomnú
informáciu pre používateľa a poraďte sa s lekárom alebo
lekárnikom.
Bezpečne a starostlivo zabalené balíčky
Viac ako 15 000 produktov pre zdravie a krásu
Doprava nad 30 EUR zdarma
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín